طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شن ...

اطلاعات بیشتر

یکی از خدمات شرکت سامانه های هوشمند کویر طراحی فروشگاههای اینترنتی و اتصال آنها به درگاههای بانکی داخلی و بین ...

اطلاعات بیشتر

یکی از ابزار های جذب راحت مشتری و ارزان ارسال پیام های تبلیغاتی ، تبریک ، تولد و.. می باشد که می توان با ...

اطلاعات بیشتر
توجه : به دلیل حفظ حریم شخصی مشتریان خود ، تمامی مشخصات آنها نزد ما به صورت خصوصی محفوظ می ماند و در هیچ قسمتی منتشر نخواهد شد.

سوالات متداول

نرم افزارهای طراحی بسیاری را میتوان به رایگان در اختیار داشت ،چرا برای طراحی به شما سفارش کار داد ؟

این مساله که همیشه افرادی هستند تا سرویس های یکسانی را با هزینه های مختلف ( قیمت پایین تر یا بالاتر) ارائه میدهند در تمامی صنایع و زمینه های شغلی وجود دارد. ما نیز به تصمیم شما در مورد انتخاب مجری وب سایت تان ، احترام میگذاریم . اما تجربه کاری ، که تیم نرم افزاری ما پس از اجرای تعداد بسیار زیادی طراحی وب و نرم افزار، با تکنیک های مختلف و در طی چندین سال بدست آورده ابزار مطمئن تری در به نتیجه رساندن اهداف تجاری آنلاین شما خواهد بود.

 

آیا میتوان قرارداد طراحی سایت را با شما منعقد کرد ولی سرویس هاستینگ را از محل دیگری تامین نماییم ؟

بله ما به نظر شما در انتخاب هاستینگ احترام می گذاریم . شما نیز امکان تهیه هاست بطور دلخواه خود از محل دیگر را خواهید داشت. فقط با توجه به نوع وب سایت ، فضای میزبانی می بایست امکاناتی را داشته باشد که کارشناسان ما در این زمینه به شما مشورت مناسب خواهند داد.

 

آیا شما از کار هایی که طراحی کرده اید ، پشتیبانی میکنید؟

بله ، تمامی پروژه های وبسایت انجام شده ، شامل پشتیبانی اولیه ، همانطور که در قرار داد تعریف میشود ، خواهند شد. برای انجام پشتیبانی های خاص نیز میتوان بصورت جداگانه طی قرار دادی مجزا چنین سرویسی را ارائه کرد.

 

برای انجام طراحی ، چه مقدار زمان لازم است؟

زمان برای هر پروژه بنا به نوع سفارش و امکانات درخواستی در شرح کار ، تعیین میشود. از جمله عوامل مهم در زمانبندی اجرای طراحی نیز میتوان به پیچیدگی طرح اشاره کرد اما به طور معمول طراحی سایت در زمان 1 هفته الی 10 روز میباشد ، و تحویل دامنه ها و هاستینگ و پنل ارسال و دریافت اس ام اس فوری می باشد.

 

من به طرح وب سایتی که برایم آماده کرده اید ، علاقه ای ندارم ، چکار باید کرد؟

قبل از شروع به کد نویسی سایت شما ، با توجه به نوع و محتوای سایت ، بازار هدف و کاربران ، یک طرح گرافیکی بصورت فایل تصویری آماده شده و در یک جلسه برای شما نمایش داده میشود. نقطه نظراتی که در این جلسه مطرح میشود سبب تغییرات احتمالی در ساختار گرافیک طرح اولیه خواهد بود. حتی گاهی نیاز به تعویض کامل طرح اولیه می باشد. تا زمانی که طرح گرافیکی به تایید طرفین نرسد ، پروسه طراحی وب سایت شروع نخواهد شد. بعداز تایید طرح و اجرایی شدن پروژه ، تغییر در طرح جز در قسمتهایی که به ساختار لطمه نزند ، امکان پذیر نیست و در صورت لزوم هزینه آن برای اجرای مجدد لحاظ خواهد شد.

 

چگونه هزینه های خدمات شما را پرداخت کنم ؟

شما میتوانید به وسیله کلیه خود پردازهای عضو شتاب ، همچنین به صورت اینترنتی هزینه های مربوطه را به یکی از شماره حسابهای سایت واریز نمائید .ارتباط با ما